آیا چین های استاتیک با تزریق بوتاکس رفع می شوند؟

آیا چین های استاتیک با تزریق بوتاکس رفع می شوند؟ 400 400 دکتر امید شعبانی

چین های استاتیک با تزریق بوتاکس از بین نمی روند. زیرا این نوع چین ها با عملکرد بوتاکس سازگار نیستند. برای فهم بیشتر به توضیح مختصری درباره عملکرد بوتاکس می پردازیم.

بوتاکس دارای ماده ای است که سلول عصبی را فلج می کند و مانع حرکت عضله می شود. زیرا با فلج شدن سلول عصبی، این سلول نمی تواند فرمان مبنی بر حرکت عضله را اجرا کند. وقتی عضله بدون حرکت باقی بماند، چین و چروک ها رفع می شوند . بدین طریق تا زمانی که اثر ماده بوتاکس از بین نرفته باشد، هیچ چین و چروکی روی پوست ایجاد نخواهد شد.

چین های استایتک به دلیل اینکه بدون هیچ حرکتی روی صورت ثابت شده اند، قابل درمان با بوتاکس نیستند. افرادی که برای رفع چین های استایتک بوتاکس تزریق می کنند نتیجه ای دریافت نمی کنند. زیرا ماده بوتاکس هرچقدرهم حرکت عضله را متوقف کند، بازهم چین ها باقی خواهند ماند. زیرا این چین ها بر اثر حرکت عضلات ایجاد نمی شوند بلکه روی صورت ثابت شده اند.

 بنابراین نوع چین ها می تواند یک علت اثر نکردن بوتاکس باشند. در این صورت برای پر کردن چین های استاتیک و ثابت، باید از روش هایی مانند پرکردن با فیلر استفاده کرد. فیلر می تواند این نوع چین ها را پر کند و آن ها را از روی پوست محو کند. اما تزریق بوتاکس اثری روی چین های استاتیک ندارد.

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات در کلینیک زیبایی پرنسس
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
منو