معرفی بهترین مرکز لیزر در اندیشه ❤️

معرفی بهترین مرکز لیزر در اندیشه ❤️ 765 455 دکتر امید شعبانی

معرفی بهترین مرکز لیزر در اندیشه

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد کلینیک پیشرفته دکتر امید شعبانی به عنوان بهترین مرکز لیزر در اندیشه ویژه لیزر خانم ها و لیزر آقایان در اندیشه فاز 3 به زیباجویان عزیز خدمات می دهد. موارد بسیاری باعث انتخاب مرکز تخصصی لیزر شهریار کلینیک دکتر امید شعبانی به عنوان بهترین مرکز لیزر در اندیشه شده است که از آن جمله می توان به داشتن دستگاه های لیزر کندلا پیشرفته و جدید ، کادر متخصص و اپراتورهای با تجربه ، لیزر موهای زائد مستقیم زیر نظر پزشک و مشاوره قبل لیزر موهای زائد، داشتن اپراتور های آقا و خانم، داشتن فضای بزرگ و تخصصی با محیط امن و مستقل ، اختصاص پک بهداشتی مستقل برای زیباجویان اشاره کرد که از مزیت های شاخص این مرکز لیزر در فاز 3 اندیشه می باشد که مطمئناً یکی از مجهزترین مرکز تخصصی لیزر در منطقه با سه دستگاه کندلا نیز هست.

به دلیل استفاده از دستگاه های به روز و برند، بسیاری از مراجعان مرکز لیزر اندیشه کلینیک دکتر امید شعبانی از کشورهای همسایه مثل ترکیه و عراق و امارات متحده عربی و کشورهای اروپایی مثل نروژ ، سوئد و آلمان و آمریکا تشکیل شده است به همین دلیل در زمان تعطیلات کریسمس و تابستانی در سایر کشورها زمان لیزر موهای زائد این کلینیک تکمیل می باشد و وقت های کلینیک از هفته ها قبل رزرو شده است به همین علت حتما باید حداقل یکماه قبل نسبت به رزرو وقت لیزر اقدام نمایید. شاخصه های انتخاب بهترین مرکز لیزر اندیشه در زیر شرح داده شده است.

استفاده از دستگاه های لیزر برند معتبر

گاها برخی از مراکز لیزر از دستگاه های لیزر قدیمی یا با عملکرد ضعیف استفاده می کنند یا دستگاه های فیک که در بازار به فروش می رسد و در نتیجه در مدت لیزر شما ، موهای زائد فقط به خواب رفته و از بین نمیروند و شما فقط هزینه پرداخت می کنید بدون اینکه نتیجه ای بگیرید ، پس حتما از نام ، برند و زمان تولید دستگاه لیزر و کارکرد آن را قبل از انجام لیزر مطمئن شوید تا پول خود را هدر ندهید.

چرا دستگاه لیزر خوب مهم است

پوست یکی از مهمترین اعضای بدن شماست که وظایف مهم محافظت و تنظیم درجه حرارت بدن،افزایش ایمنی، دفع مواد زائد، تولید ویتامین، ایجاد حس و جلوگیری از دست دادن مواد مغذی و معدنی بدن را بر عهده دارد، پس در مراقبت از پوست دقت کنید. انتخاب دستگاه لیزر با تکنولوژی جدید و به روز بسیار مهم می باشد.

عمر دستگاه لیزر و سال ساخت آن

یک نکته طلایی وجود دارد و آن این است که زمانی که شما با یک دستگاه که کارکرد زیادی دارد لیزر موهای زائد انجام می دهید گاها کمتر از ۵۰ درصد نتیجه مطلوب را به دست می آوردید برای همین انتخاب یک مرکز لیزر در اندیشه و شهریار که دستگاه های جدید داشته باشد مهمترین قدم برای شروع لیزر موهای زائد می باشد.

حتما قبل از مراجعه و انجام لیزر در مراکز لیزر در اندیشه ، مدل و سال ساخت دستگاه لیزر را سوال کنید و بر این اساس اقدام به لیزر بدن نمایید

کادر متخصص و اپراتورهای با تجربه

کادر متخصص لیزر در کلینیک دکتر امید شعبانی دارای مدرک اپراتوری لیزر هستند و شما میتوانید با خیال راحت برای انجام لیزر به این مرکز لیزر اندیشه مراجعه کنید. نداشتن دانش فنی و پزشکی اپراتور ها در بسیاری از موارد باعث ایجاد صدمات جبران ناپذیر پوستی و طول درمان های زیاد برای بهبود لطمات ناشی از لیزر موهای زائد اشتباه شده است که شامل قرمزی و التهاب پوست و درد ، پوسته پوسته شدن پوست ، تغییر در رنگ پوست ، هایپرپیگمنتیشن ، آسیب به چشم بیمار،  خطر عفونت‌های پوستی ، سوختگی و تاول پوست ، اسکار و زخم پوست می باشد، برای همین موضوع داشتن تجربه کافی و گذراندن دوره های تخصصی اپراتوری لیزر موهای زائد برای کادر لیزر بسیار ضروری و مهم می باشد که خوشبختانه در مرکز لیزر موهای زائد فاز سه اندیشه کلینیک دکتر امید شعبانی همه اپراتورهای آقا و خانم دارای مدارک اپراتوری حرفه ای هستند.

لیزر موهای زائد مستقیم زیر نظر پزشک

یکی از مشکلات متداول و بسیار مهم در لیزر موهای زائد نگرفتن نتیجه پس از هزینه های بسیار برای لیزر موهای زائد و یا لیزر در زمان نامناسب مخصوصا برای خانم ها که نوسان هورمونی زیادی دارند؛ می باشد لذا انجام لیزر زیر نظر مستقیم پزشک میتواند از بسیاری از مشکلات و هدر رفت هزینه های لیزر جلوگیری کند. معاینه قبل از انجام لیزر و بررسی روند نتیجه در طول زمان لیزر از مهمترین موارد می باشد که در صورت نیاز ، قبل از ادامه روند لیزر با انجام آزمایش و درمان مشکلات مختلف بدن مانند مشکلات هورمونی سرعت انجام لیرز و گرفتن نتیجه به نسبت هزینه انجام شده افزایش می یابد. پس فاکتور لیزر زیر نظر پزشک در اندیشه و مشاوره پزشکی قبل از انجام لیزر موهای زائد بسیار ضروری می باشد.

دارای اپراتور های آقا و خانم لیزر

مرکز لیزر اندیشه دکتر امید شعبانی برای رفاه حال زیباجویان و ارائه خدمات به همه زیباجویان از اپراتور آقا و اپراتور خانم برای لیزر موهای زائد استفاده میکند برای همین هم لیزر آقایان در اندیشه و لیزر خانم های در اندیشه و شهریار در این کلینیک انجام می شود که از بارزترین ویژگی‌های منحصر به فرد این کلینیک می باشد.

اختصاص پک بهداشتی مستقل برای زیباجویان

با توجه شرایط کرونا و اهمیت رعایت بهداشت شخصی و عمومی مخصوصا در فضا های درمانی ، مرکز لیزر اندیشه کلینیک دکتر امید شعبانی پک های اختصاصی بهداشتی ویژه ای را برای هر زیباجو در نظر گرفته است که لیزر موهای زائد در فاز سه اندیشه با رعایت تمام اصول بهداشتی انجام شود و از انتقال بیماری های مختلف جلوگیری شود.

سَری اختصاصی برای لیرز

دستگاه لیرز الکساندرایت کندلا نیز دارای سَر اختصاصی ویژه هر فرد می باشد که گزینه ای عالی برای سخت گیر ها می باشد.

دارای فضای بزرگ و تخصصی و بهداشتی با محیطی امن و مستقل

مرکز لیزر اندیشه  در فضای بزرگ اتاق لیزر با سه دستگاه کندلا و محیط بهداشتی ویژه دارای اسپری ویژه ضد عفونی دست و پاپوش های پلاستیکی در بدو ورود می باشد که یک فضای مطمئن و آرامش بخش برای زیباجویان فراهم آورده است.

خدمات لیزر تا ۸ شب 

شما هر روز هفته می توانید از ۱۰ صبح تا ۸ شب با وقت قبلی برای انجام لیزر موهای زائد مراجعه کنید، حتی برای افراد شاغل و آقایان امکان لیزر در بعداظهرها انجام می گردد .

اطلاعات در مورد هزینه ، فاصله و تعداد جلسات لازم لیزر موهای زائد

هزینه لیزر موهای زائد در اندیشه چقدر است ؟

هزینه لیزر موهای زائد در اندیشه برای خانم ها و آقایان در سایت کلینیک دکتر امید شعبانی به آدرس princes-clinic.com درج شده است. هزینه‌ی کلی لیزر به تعداد جلسات و نواحی که می‌خواهید لیزر کنید بستگی دارد. البته با تخفیف های اعمال شده هزینه‌ی لیزر موهای زائد فول بادی در اندیشه از هزینه‌ی لیزر جمع نواحی بدن کمتر است.

دقت کنید که نوع دستگاه در قیمت لیزر موهای زائد موثر است. دستگاه‌های جدیدتر با قیمت لیزر بالاتر از سیستم‌های خنک کننده و تابشی پیشرفته‌تر استفاده می کنند که هم موثرتر هستند و هم ایمنی بیشتری دارند. البته هنوز می توان با قبول ریسک، با دستگاه های با تکنولوژی قدیمی تر و همراه با درد و اثر پذیری پایین در طول زمان و با قیمت لیزر ارزان در اندیشه استفاده کرد ولی قطعا از حصول نتیجه را ملاک بگیریم لیزر با دستگاه های پیشرفته در نهایت ارزانتر تمام می شوند و ایمنی بالاتری نیز دارند. برای دریافت مشاوره و قیمت‌ لیزر موهای زائد در اندیشه با شماره  02191306562 تماس بگیرید.

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد

فاصله زمانی مراجعه به مرکز لیزر اندیشه برای هر فرد متفاوت است و باید با تشخیص پزشک انجام شود تا خطری برای پوست زیباجو نداشته باشد ولی به طور معمولا هر ۴ تا ۶ هفته یکبار می توان مجدد جهت لیزر موهای زائد اندیشه مراجعه نمود.

مرکز لیزر اندیشه و شهریار کلینیک دکتر امید شعبانی

استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز دنیا در اثر گذاری، ماندگاری و راحتی زیباجو تاثیر زیادی دارد. کلینیک دکتر امید شعبانی با یک فضای امن و مستقل و اپراتور های متخصص آقا و خانم با بکارگیری انواع دستگاه های پیشرفته لیزر موهای زائد زیبایی را به شما هدیه می دهد. پرسنل مجرب و کارآزموده در کلینیک دکتر امید شعبانی با بهره مندی از آخرین تکنولوژی و جدیدترین تکنیک های درمانی ، تحت نظارت دکتر امید شعبانی کاملترین خدمات را با هدف زیبایی مطلوب شما و رسیدن به بالاترین سطح رضایتمندی زیباجویان ارائه می دهند .

توجه داشته باشید مرکز لیزر کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر دکتر امید شعبانی با تمرکز تخصص و ارائه روش های منحصر به فرد خدمات لیزر در فاز 3 اندیشه را ارائه می دهد و هیچ شعبه ای در شهر تهران ندارد. در کلینیک زیبایی دکتر امید شعبانی  نهایت همکاری را به لحاظ اولویت زمانی و نوبت دهی و حتی پذیرش در روزهای تعطیل و هم چنین به لحاظ مالی با مراجعه کنندگان انجام می شود.

مدیریت مرکز لیزر اندیشه کلینیک با دکتر امید شعبانی می باشد. 

شما در کنار تخصص و تجربه کادر مرکز لیزر کلینیک دکتر امید شعبانی ، زیبایی به همراه آرامش خاطر با لبخند رضایت را تجربه خواهید کرد، شما می توانید برای ویزیت و مشاوره مرکز لیزر موهای زائد در کلینیک امید شعبانی ، با شماره ویژه 02191306562 تماس حاصل فرمایید.

فهرست مطالب

بهترین مرکز لیزر کلینیک دکتر امید شعبانی است که از دستگاه‌های به‌روز و پیشرفته علم درماتولوژی بهره ببرد و پزشک و پرسنل مشغول در آن افراد زبده و با تجربه باشند.

مشاوره 02191306562 دکتر امید شعبانی

آدرس : فاز 3 اندیشه – چهارراه ساسان – خیابان مطهری – نبش بن بست بهار – طبقه فوقانی داروخانه شریف

مواردی مانند کاهش موهای زائد صورت و بدن، درمان ضایعات عروقی، ماه گرفتگی، رگ های گشاد شده یا واریس، رفع اسکار، بهبود ترک‌های بعد از زایمان، رفع ضایعات پیگمانته کک‌ومک و لک‌های پوستی، درمان جوش‌های فعال، پاک کردن تاتو (خال‌کوبی)، جوان‌سازی و کاهش چین وچروک و بهبود کیفیت و قوام پوست، جوان سازی با لیزر FOTONA 4Dشامل خدمات مراکز لیزر است.

مشاوره 02191306562 دکتر امید شعبانی

آدرس : فاز 3 اندیشه – چهارراه ساسان – خیابان مطهری – نبش بن بست بهار – طبقه فوقانی داروخانه شریف

برای امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید!

4.6/5 - ( 33 رأی )
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات در کلینیک زیبایی پرنسس
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
منو