فهرست مطالب

در کرج مردم تلاش بسیاری برای پیدا کردن جراح سینه می کنند؛ از این رو در این مقاله 10 تا از بهترین جراح پروتز سینه در کرج را به شما معرفی خواهیم کرد؛ در شهر بزرگی مانند کرج تعداد تقاضا برای جراحی سینه و قرار دادن پروتز بسیار زیاد است.

پروتز سینه در کرج

در واقع هر فردی ممکن است به هر دلیلی به سمت جراحی های سینه روی بیاورد و بخواهد تغییری را در اندازه سینه خود ایجاد کند؛ جراحی سینه خود دارای انواع مختلفی است که یکی از آن ها قرار دادن پروتز سینه می باشد؛ پروتز سینه برای بزرگ تر شدن سینه های می باشد که طرفدار بسیار زیادی بین تمام خانم ها دارد.

خانم ها به دلایل متعددی از جمله کاهش وزن، حاملگی، شیردهی و سو تغذیه سینه هایشان ممکن است کوچک شود که راه کار اصلی قرار دادن ایمپلنت یا پروتز سینه است؛ در واقع طبق نظر بهترین جراح پروتز سینه در کرج، مدت زمان ماندگاری این پروتز سینه ها بسیار طولانی نمی باشد و پس از گذشت مدتی ممکن است که فرسوده شوند؛ هر چه زمان می گذرد پوسته خارجی پروتز سینه نازک و کهنه می شود و به مرور از بین می رود.

از لحاظ ظاهری چند نوع پروتز سینه وجود دارد؟

در واقع از لحاظ شکل ظاهری، پروتز سینه دارای دو نوع است که شامل دسته های زیر می باشد:

 • پروتز سینه گرد : در حقیقت پروتز سینه گرد برای افرادی مناسب است که تقاضای داشتن سینه های برجسته تری را می کنند و می خواهند سینه هایشان برجسته تر و زیباتر باشد؛ پروتز سینه گرد حالت نرم تر و خوش فرم تری را به سینه ها می دهد؛ از مزایای پروتز سینه گرد می توان به چرخش تکرار شونده پروتز اشاره کرد.
 • پروتز سینه اشکی : در واقع پروتز سینه اشکی نیز خواهان بسیاری دارد و مناسب افرادی می باشد که می خواهند سینه هایشان حالت طبیعی تری داشته باشد؛ پروتز سینه اشکی برای چند دسته از افراد مناسب است که این دسته ها شامل این موارد می شوند : کسانی که بافت سینه‌ی آنها خیلی کم است یا اصلا بافت پستان ندارند، افرادی که سینه‌های تخت و بدون شکل دارند و نیز خانم‌هایی که پوشش بافت نرم سینه‌شان خیلی کم است، دچار عدم تقارن در سینه‌ها یا نقص ظاهری سینه هستند، برای ظاهر طبیعی‌تر بهتر است از پروتز سینه قطره‌اشکی استفاده کنند.

چه کسانی در کرج کاندیدای مناسبی برای جراحی پروتز سینه هستند؟

در حقیقت برای انجام جراحی پروتز سینه باید انسان ها شرایطی داشته باشند تا بتوانند کاندیدای مناسبی برای قرار دادن پروتز در سینه باشند؛ طبق نظر بهترین جراح پروتز سینه در کرج، این افراد باید شامل یکی از موارد زیر باشند:

 • افرادی که به‌ دلیل بیماری‌های سخت مثل سرطان تمام یا بخشی از سینه‌ی خود را از دست داده‌اند.
 • کسانی که به‌ صورت مادرزادی سینه‌های نا‌متقارن با شکل غیر‌ طبیعی دارند.
 • خانم‌هایی که به‌ دلیل نقص مادرزادی فقط یک سینه دارند.
 • زنانی که به دلایل هورمونی یا ژنتیکی یا لاغری بیش‌ از حد و سوءتغذیه سینه‌های کوچکی دارند.
 • زنانی که به‌ دلیل بالا رفتن سن، بارداری و شیردهی بافت سینه‌شان تحلیل رفته و کوچک شده است یا به‌ دلیل کاهش وزن شدید دچار افتادگی سینه شده‌اند.

جراحی پروتز سینه چه عوارضی در بر دارد؟

در واقع هر نوع جراحی عوارضی با خود به همراه دارد که جراحی پروتز سینه نیز یکی از این موارد است؛ در صورتي كه هر يك از عوارض رخ داد بايد حتما به جراح خود مراجعه كنيد و از ايشان بخواهيد مشكل شما را بررسي كنند؛ عوارض جراحي پروتز سينه به شرح ذيل مي باشند :

 • ظاهر غیرقابل قبول محل برش جراحی؛
 • خونریزی و تجمع خون (هماتوم)؛
 • جدا شدن زخم؛
 • نامتقارن بودن سینه‌ها؛
 • قرار دادن غیر‌اصولی و نادرست پروتز در محل؛
 • عفونت؛
 • تاخیر در بهبودی محل برش جراحی؛
 • تغییر در حس سینه و نوک سینه که ممکن است موقت یا دائم باشد؛
 • ایجاد یک کپسول ضخیم در اطراف پروتز؛
 • نشت یا پارگی جدار پروتز؛
 • چین‌خوردگی پوست روی پروتز؛
 • عوارض بیهوشی عمومی؛
 • تجمع مایع اطراف پروتز؛
 • درد ممتد؛
 • جا‌به‌جایی پروتزها به جهات مختلف؛
 • نارضایتی فرد از نظر زیبایی و نتیجه‌ی عمل؛
 • ایجاد لخته خون در رگ‌ها که ممکن است باعث عوارض قلبی و ریوی شود؛
 • احتمال نیاز به عمل مجدد.

پس از جراحي پروتز سينه بايد چه اقداماتي انجام دهيد ؟

در حقيقت پس از آن كه جراحي پروتز سينه انجام مي دهيد بايد طبق نظر بهترين جراح سينه بهترين جراح سينه در كرج، به نكاتي اهميت دهيد؛ اين نكات شامل موارد زير مي باشند:

 • تمام سعي خود را كنيد كه به پشت بخوابيد و اصلا روي شكم و سينه براي استراحت كردن نخوابيد چون خوابيدن به پشت موجب قرار گرفتن هر چه بهتر پروتز يا ايمپلنت در سينه مي شود.
 • حتما پس از جراحي سينه از آنتي بيوتيك هايي كه جراح برايتان تجويز كرده استفاده كنيد چون استفاده مداوم و سر ساعت معين از آنتي بيوتيك موجب جلوگيري از هر گونه عفونت مي شود.
 • در صورتي كه براي پوشاندن برش هاي جراحي از بخيه استفاده شده، بايد براي كشيدن آن پس از يك هفته اقدام كنيد اما در صورت جذبي بودن، بخيه خود پس از گذشت ١٠ روز الي ٢ هفته جذب مي شوند و مي توانيد روزانه آن را مالش دهيد.
 • تا يك هفته پس از جراحي، از انجام هر گونه ورزش سنگين خودداري كنيد و حركاتي كه انجام مي دهيد در حد شانه كردن موهايتان باشد و فقط وسيله هاي سبك را از روي زمين بلند كنيد.
 • پس از جراحي، بهترين جراح پروتز سينه در كرج، براي شما سوتين طبي تجويز مي كند تا سينه ها و ايمپلنت ها در موقعيت مناسبي قرار بگيرند، بايد حتما اين سوتين را مدت ١٢ هفته مداوم استفاده كنيد و حتي هنگام خواب نيز آن را در نياوريد.
 • پس از جراحي ممكن است كه سفتي سينه را تجربه كنيد يا سينه هايتان كبود شوند كه اين موضوع امري طبيعي مي باشد و نبايد نگراني به دل خود راه بدهيد.

پروتز خارجي سينه چگونه است؟

بسياري از انسان ها از انجام جراحي ها و برش و بخيه مي هراسند، اين دسته از افراد بايد از پروتز خارجي سينه استفاده كنند كه روشي بسيار سريع مي باشد، با پروتز خارجي سينه مي توان سينه هايي بزرگ و حجيم داشت اما اين نوع پروتز مشكلاتي با خود به همراه دارد كه شامل ايجاد گرما و حساسيت و خارش و جدا شدن پروتز از سينه را به همراه دارد.

هزينه جراحي پروتز سينه چه مقدار است؟

در حقيقت براي ايجاد پروتز در سينه بايد هزينه هايي را به بهترين جراح پروتز سينه در كرج پرداخت كنيد تا ايشان بتواند جراحي خود را انجام دهد، نكته بسيار مهم اين است كه هزينه اين جراحي به موارد مختلفي بستگي دارد؛ نوع پروتزي كه براي جراحي انتخاب مي شود تاثير بسيار زيادي در هزينه جراحي دارد؛ از موارد تاثير گذار ديگر تجربه و سابقه جراح است چون هر چه ميزان موفقيت جراح و سابقه بيشتر باشد هزينه جراحي ممكن است افزايش يابد.

مورد مهم ديگر مربوط به موقعيت جغرافيايي مطب بهترين جراح پروتز سينه در كرج است چون در صورتي كه مطب در منطقه بهتري باشد هزينه جراحي پروتز سینه جراحي پروتز سینه به طبع افزايش مي يابد؛ آزمايش هايي كه مورد نياز است و دارو هايي كه تجويز مي شوند موجب افزايش يافتن هزينه پرداختي شما به مطب يا كلينيك مي شود.

موارد بسيار ديگري ممكن است در هزينه جراحي تاثير داشته باشند؛  در صورتي كه مي خواهيد از هزينه جراحي پروتز سينه در كرج اطلاعات كسب كنيد، مي توانيد به سايت ما مراجعه كنيد و پاسخ سوالات خود را بيابيد.

كلام آخر

در اين مقاله تمام تلاش خود را به كار گرفتيم تا شما را با موضوع پروتز سينه و انواع و اقسام آن آشنا كنيم و توضيحاتي در رابطه با چگونگي جراحي و مراقبت هاي پس از آن و هزينه اش، در اختيار شما قرار دهيم، اميدواريم كه با خواندن اين مقاله رضايت كافي داشته باشيد.

از اين كه تا پايان اين مقاله با ما همراه بوديد از شما بي نهايت متشكريم و در صورتي كه هر گونه انتقاد يا پيشنهاد در رابطه با بهترين جراح پروتز سينه در كرج داريد مي توانيد از طريق سايت با ما در ميان بگذاريد.

کلینیک زیبایی پرنسس دکتر امید شعبانی یکی از بهترین و پیشرفته ترین کلینیک در منطقه است 

مشاوره و گفتگوی آنلاین کلیک کنید

آدرس : تهران – فاز 3 اندیشه – چهارراه ساسان – خیابان مطهری – نبش بن بست بهار – طبقه فوقانی داروخانه شریف

شماره تلفن بهترین کلینیک زیبایی 

021-91306562

مشاوره و گفتگوی آنلاین کلیک کنید

آدرس : تهران – فاز 3 اندیشه – چهارراه ساسان – خیابان مطهری – نبش بن بست بهار – طبقه فوقانی داروخانه شریف

برای امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید!

4.9/5 - ( 10 رأی )

هر آنچه که باید بدانید

بهترین انتخاب از نظر زیباجویان

دکتر امید شعبانی

کلینیک زیبایی پوست و مو دکتر امید شعبانی جهت معاینه و یا مشاوره در خصوص پوست و مو می توانید با شماره ۰۲۱۹۱۳۰۶۵۶۲ از طریق خط ویژه با ما در ارتباط باشید.

کلینیک دکتر امید شعبانی

از سال ۱۳۹۵ کاملترین و مجهزترین مرکز زیبایی در استان تهران راه اندازی نموده است که با استقبال بی نظیر ساکنین محترم شهر تهران ، شهرستان شهریار ، شهرک اندیشه  ، شهر قدس و فردیس کرج مواجه شده است.

دکتر امید شعبانی تا کنون بیش از ۱۰۰۰ مورد تزریق فیلر(ژل) لب ، بیش از هزار مورد فیلر (ژل) خط خنده ،بیش از ۱۰۰۰ مورد فیلر ( ژل) گونه ، بیش از هزار مورد بوتاکس پیشانی ، خط اخم، بینی، بوتاکس دور چشم ، لیفت بینی و پره های بینی و بوتاکس درمان میگرن و تعریق زیر بغل و تعریق کف دست با موفقیت کامل انجام داده اند. بیش از ۵۰۰ مورد هایفوتراپی و میکرونیدلینگ و میکرو درم موفق نیز در کارنامه ایشان دیده می‌شود.

نمونه کار های ایشان در پیج اینستاگرام و در همین صفحه قابل مشاهده است هر هفته یک مورد ویدئو آموزشی نیز در سایت و پیج و کانال خدمت شما ارائه میگردد.

همچنان با ما همراه باشید در بهترین مطب دکتر امید شعبانی

در خبرنامه ما عضو شوید

کلینیک زیبایی پرنسس دکتر امید شعبانی

وب سایت ما را با دوستان خود به اشتراک بزارید

دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات در کلینیک زیبایی پرنسس
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

در کلینیک زیبایی پرنسس ، زیباجویان می توانند انتظار طیف وسیعی از خدمات زیبایی و مراقبت از پوست را داشته باشند که توسط پزشک مجرب و بسیار ماهر ارائه می شود. این خدمات برای پاسخگویی به نیازهای زیباجویان و ارائه بهترین نتایج طراحی شده اند.

این کلینیک علاوه بر حضور پزشک پوست و مو که می تواند انواع بیماری های پوستی و ریزش مو را درمان کند، خدمات لیزر را با جدیدترین تکنولوژی برای از بین بردن موهای زائد و درمان بیماری های پوستی ارائه می دهد. خدمات لیزر این کلینیک با پیشرفته ترین دستگاه ها و تکنیک ها برای حداکثر کارایی و اثربخشی انجام می شود.

همچنین زیباجویان می توانند از خدمات زیبایی پوست و مو مانند جوانسازی و پاکسازی پوست با استفاده از جدیدترین تکنیک ها و تجهیزات، خدمات فیشیال، مزوتراپی مو، تزریق بوتاکس و فیلر و بسیاری از روش های درمانی دیگر بهره مند شوند. پرسنل کلینیک برای ارائه تجربه ای آرامش بخش و تجدید قوا به مراجعان بسیار دقت می کنند و به آنها احساس شادابی و اعتماد به نفس می دهند.

همچنین کلینیک زیبایی پرنسس به ارائه مشاوره و انجام پیکرتراشی و بادی کانتورینگ به روش لیپوماتیک با جدیدترین دستگاه ها توسط متخصصین مجرب می پردازد. این روش با رعایت کامل ملاحظات پزشکی و ایمنی انجام می شود و بهترین نتایج ممکن را برای مشتریان تضمین می کند.

کلینیک زیبایی پرنسس طیف گسترده ای از خدمات پوست، مو و زیبایی را به زیباجویان ارائه می دهد که با برخی از آن ها در وب سایت آشنا می شوید و این کلینیک را به مقصدی ایده آل برای هر کسی که به دنبال ظاهری زیبا و احساسی عالی است تبدیل می کند.

© 2024 All Rights Reserved