کاشت ابرو و مو

6 ویدیوها

فهرست مطالب

کوچک کردن سینه (ماموپلاستی)

عمل کوچک کردن سینه (ماموپلاستی) در شهرقدس با انجام عمل کوچک کردن پستان یا ماموپلاستی اعتماد به نفس بیشتری نسبت به اندازه یا شکل سینه‌های خود پیدا می‌کنند. اگر دوست دارید در مورد ماموپلاستی کاهشی بیشتر بدانید و یا متقاضی انجام عمل کوچک کردن سینه هستید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

1.عمل کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی

عمل کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی کاهشی (به انگلیسی Breast Reduction یا Reduction Mammoplasty) نوعی جراحی زیبایی است که با هدف کوچک کردن سایز سینه‌های بزرگ یا افتاده انجام می‌شود.

افراد با انجام این عمل اعتماد به نفس بیشتری نسبت به اندازه یا شکل سینه‌های خود پیدا می‌کنند. اگر دوست دارید در مورد ماموپلاستی کاهشی بیشتر بدانید و یا متقاضی انجام عمل کوچک کردن سینه هستید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

2.هدف از انجام ماموپلاستی کاهشی چیست؟

بیشتر بانوان که سینه‌هایشان بزرگ است، درجات مختلفی از فشارهای فیزیکی یا روانی را تجربه می‌کنند. بعضی از این فشارها عبارتند از: احساس درد در پستان‌ها، گردن، کمر یا شانه‌ها وضعیت نامناسب بدن ناتوانی در انجام حرکات ورزشی کمبود اعتماد به نفس داشتن تصویر ذهنی بد نسبت به اندام خود هدف عمل ماموپلاستی کاهشی، کوچک کردن اندازه‌ی سینه‌ها به منظور دست یافتن به تناسب اندام و کم کردن فشارهای روانی و جسمانی ناشی از آن است.

3.آنچه باید بعد از جراحی ماموپلاستی کاهشی انتظار داشت.

بهتر است پیش از انجام جراحی کوچک کردن سینه، تمام اهداف و انتظارات خود را بطور شفاف با جراح درمیان بگذارید، بدین ترتیب ایشان می‌توانند در مورد نتایج قابل انتظار جراحی، مشاوره‌ی کامل‌تری را به شما ارائه دهند. معمولا پزشکان پیش از انجام جراحی ماموپلاستی کاهشی، علاوه بر بررسی سوابق پرونده‌ی پزشکی، شما را از نظر جسمانی معاینه می‌کند تا مطمئن شوند کاندیدای مناسبی برای این عمل هستید.

بطور کلی عمل کوچک کردن پستان، رضایت افراد نسبت به اندام‌شان را بهبود می‌بخشد، با این حال در برخی موارد گزینه‌های بهتری هم وجود دارند. دکتر رقیه جلیلی به عنوان یکی از بهترین متخصصین جراحی پستان در تهران ضمن بررسی گزینه‌های موجود، بهترین روش را به شما پیشنهاد خواهند کرد.

4.ماموپلاستی کاهشی چه مزیت‌هایی دارد؟

سالیانه هزاران عمل ماموپلاستی کاهشی انجام می‌شود و بیشتر بانوان از نتایج بدست آمده راضی هستند؛ یک مطالعه روی 66 خانمی که تحت عمل کوچک کردن پستان قرار گرفته بودند نشان داد 94% آنها از نتایج بدست آمده (از جمله سایز و شکل سینه‌ها و حس و موقعیت نوک پستان‌ها) کاملا راضی هستند. در این مطالعه گزارش شده، ماموپلاستی کاهشی فواید زیر را به همراه می‌آورد:

ایجاد عزت نفس بهبود مشکلات ظاهری پستان افزایش توانایی انجام فعالیت‌های بدنی کم شدن حس خجالت نسبت به بزرگ بودن سایز پستان‌ها بطور کلی، مطالعات مشابه نشان داده‌اند، کاهش اندازه‌ی پستان‌ها باعث بهبود عملکرد و ارتقای سلامت و افزایش کیفیت زندگی زنانی می‌شود که سینه‌هایی بزرگ و آویزان دارند.

5.خطرات ماموپلاستی کاهشی چیست؟

احتمال وقوع عوارض جانبی در اثر انجام ماموپلاستی کاهشی به نوع جراحی و عوامل دیگری از جمله سابقه‌ی پرونده‌ی پزشکی، سیگار کشیدن، تاریخچه‌ی خانوادگی و سابقه‌ی جراحی‌های قبلی بستگی دارد. بصورت کلی خطرات ناشی از ماموپلاستی کاهشی را به دو دسته تقسیم می‌شوند: 1-خطرات ناشی از جراحی 2-خطرات ناشی از کوچک کردن پستان خطرات عمومی ناشی از جراحی ماموپلاستی عبارتند از: خطر بیهوشی درد بعد از جراحی مشکلات تنفسی لخته شدن خون در پاها (DVT) – که معمولا به منظور جلوگیری از این عارضه، پیش از جراحی، هپارین تزریق می‌شود آسیب اندام‌های مجاور – معمولا این عارضه طی جراحی برطرف می‌شود خطرات خاص ناشی از جراحی ماموپلاستی عبارتند از: عفونت باز شدن زخم خونریزی عدم تقارن (اندازه یا شکل) پستان‌ها اسکار غیرطبیعی از بین رفتن حس نوک پستان یا پوست آن مشکلات شیردهی نیاز به انجام جراحی‌های مکرر

6.اسکار یا جای زخم (به انگلیسی Scarring) ناشی از ماموپلاستی کاهشی

جای زخم یکی از عوارض اجتناب ناپذیر ناشی از ماموپلاستی کاهشی است که معمولا در اطراف آرئول (هاله‌ی پستان) یا زیر پستان ایجاد می‌شود. البته جای این اسکارها بگونه‌ای است که به مرور زمان، مخفی می‌شود. با این حال اگر مستعد جای زخم هستید، حتما پیش از جراحی پزشک را مطلع کنید.

7.حساسیت در اثر جراحی ماموپلاستی کاهشی

تغییر حساسیت نوک پستان و آرئول (هاله‌ی سینه) به روش جراحی بستگی دارد و ربطی به مقدار بافت خارج شده ندارد. بعضی روش‌ها، خطر آسیب دیدگی اعصاب نوک پستان و آرئول را بالا می‌برند.

8.آماده شدن برای جراحی ماموپلاستی کاهشی چگونه است؟

بهتر است پیش از انجام عمل کوچک کردن سینه، با جراح و متخصص بیهوشی صحبت کنید. انتظارات و نگرانی‌های خود را بطور واضح مطرح کنید و مطمئن شوید روند جراحی و عوارض جانبی ناشی از جراحی را بطور کامل درک کرده‌اید. لیست داروها و مکمل‌هایی که مصرف می‌کنید در اختیار پزشک قرار دهید. ممکن است لازم شود قبل از جراحی، مصرف داروهایی مثل آسپرین، وارفارین یا قرص‌های ضدبارداری خوراکی را متوقف کنید. ناشتا بودن قبل از جراحی ضروری است. ممکن است لازم شود طبق دستور پزشک از 8 تا 12 ساعت قبل از عمل، غذا نخورید.

9.در جراحی پستان چه اتفاقی می‌افتد؟

چندین روش برای انجام ماموگرافی کاهشی وجود دارد. هدف همه‌ی این تکنیک‌ها، از بین بردن بافت اضافی پستان، اصلاح شکل سینه‌ها و بازگرداندن نوک پستان به محل است. روش انتخابی، به وضعیت جسمانی و نتایج مورد انتظار متقاضی بستگی دارد. لازم به ذکر است، عمق اسکار و احتمال ایجاد جای زخم هم تا حد زیادی بستگی به نوع جراحی دارد. متداول‌ترین تکنیک، ایجاد یک برش لنگر شکل (یا T معکوس) در اطراف آرئول (با حفظ نوک پستان) است. در این روش 3 خط برش (شامل برش هاله، برش عمودی از هاله سینه تا چین طبیعی زیر سینه و برش افقی به موازات زیر سینه) ایجاد می‌شود. اگر سینه بزرگ و افتاده باشد، احتمال دارد نوک پستان و آرئول جدا شده و بعدا دوباره متصل شوند. معمولا جای زخم، در اطراف هاله‌ی سینه و درست زیر پستان ایجاد می‌شود، به همین خاطر نسبتا مخفی است و به چشم نمی‌آید. عمل کوچک کردن سینه، تحت بیهوشی عمومی انجام می‌شود و بین 2 تا 3 ساعت زمان می‌برد. بعد از جراحی، لوله‌های باریکی به نام درن را وارد پستان می‌کنند تا مایعات یا خون اضافی توسط آن تخلیه شود. معمولا این لوله‌ها را بعد از 2 روز خارج می‌کنند. ممکن است جراح بعد از عمل، برای کم کردن خطر عفونت، آنتی بیوتیک تجویز کند.

10.بعد از ماموپلاستی کاهشی چه اتفاقی می‌افتد؟

حدود زمان بستری شدن در بیمارستان، 2 تا 4 روز است، مگر اینکه وقوع عوارض، باعث طولانی شدن مدت بستری شوند. معمولا برای بعد از جراحی، مُسَکِن تجویز می‌شود و پانسمان‌ها به مدت چند روز باقی خواهند ماند. بهتر است برای جلوگیری از خطر لختگی خون در پاها، هرچه زودتر شروع به پیاده روی کنید. بیشتر متقاضیان می‌توانند ظرف مدت 3 روز به زندگی عادی خود بازگردند. با این حال بهتر است بعد از جراحی ماموپلاستی کاهشی، به مدت 4 تا 6 هفته از رانندگی کردن،ورزش یا فعالیت‌های سخت پرهیز کنید. فراموش نکنید پوشیدن سوتین‌های حمایتی باعث افزایش سرعت بهبودی می‌شود.

کلینیک زیبایی پرنسس دکتر امید شعبانی یکی از بهترین و پیشرفته ترین کلینیک در منطقه است 

مشاوره و گفتگوی آنلاین کلیک کنید

آدرس : تهران – فاز 3 اندیشه – چهارراه ساسان – خیابان مطهری – نبش بن بست بهار – طبقه فوقانی داروخانه شریف

شماره تلفن بهترین کلینیک زیبایی 

021-91306562

مشاوره و گفتگوی آنلاین کلیک کنید

آدرس : تهران – فاز 3 اندیشه – چهارراه ساسان – خیابان مطهری – نبش بن بست بهار – طبقه فوقانی داروخانه شریف

برای امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید!

4.7/5 - ( 14 رأی )

هر آنچه که باید بدانید

بهترین انتخاب از نظر زیباجویان

دکتر امید شعبانی

کلینیک زیبایی پوست و مو دکتر امید شعبانی جهت معاینه و یا مشاوره در خصوص پوست و مو می توانید با شماره ۰۲۱۹۱۳۰۶۵۶۲ از طریق خط ویژه با ما در ارتباط باشید.

کلینیک دکتر امید شعبانی

از سال ۱۳۹۵ کاملترین و مجهزترین مرکز زیبایی در استان تهران راه اندازی نموده است که با استقبال بی نظیر ساکنین محترم شهر تهران ، شهرستان شهریار ، شهرک اندیشه  ، شهر قدس و فردیس کرج مواجه شده است.

دکتر امید شعبانی تا کنون بیش از ۱۰۰۰ مورد تزریق فیلر(ژل) لب ، بیش از هزار مورد فیلر (ژل) خط خنده ،بیش از ۱۰۰۰ مورد فیلر ( ژل) گونه ، بیش از هزار مورد بوتاکس پیشانی ، خط اخم، بینی، بوتاکس دور چشم ، لیفت بینی و پره های بینی و بوتاکس درمان میگرن و تعریق زیر بغل و تعریق کف دست با موفقیت کامل انجام داده اند. بیش از ۵۰۰ مورد هایفوتراپی و میکرونیدلینگ و میکرو درم موفق نیز در کارنامه ایشان دیده می‌شود.

نمونه کار های ایشان در پیج اینستاگرام و در همین صفحه قابل مشاهده است هر هفته یک مورد ویدئو آموزشی نیز در سایت و پیج و کانال خدمت شما ارائه میگردد.

همچنان با ما همراه باشید در بهترین مطب دکتر امید شعبانی

در خبرنامه ما عضو شوید

کلینیک زیبایی پرنسس دکتر امید شعبانی

وب سایت ما را با دوستان خود به اشتراک بزارید

دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات در کلینیک زیبایی پرنسس
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

در کلینیک زیبایی پرنسس ، زیباجویان می توانند انتظار طیف وسیعی از خدمات زیبایی و مراقبت از پوست را داشته باشند که توسط پزشک مجرب و بسیار ماهر ارائه می شود. این خدمات برای پاسخگویی به نیازهای زیباجویان و ارائه بهترین نتایج طراحی شده اند.

این کلینیک علاوه بر حضور پزشک پوست و مو که می تواند انواع بیماری های پوستی و ریزش مو را درمان کند، خدمات لیزر را با جدیدترین تکنولوژی برای از بین بردن موهای زائد و درمان بیماری های پوستی ارائه می دهد. خدمات لیزر این کلینیک با پیشرفته ترین دستگاه ها و تکنیک ها برای حداکثر کارایی و اثربخشی انجام می شود.

همچنین زیباجویان می توانند از خدمات زیبایی پوست و مو مانند جوانسازی و پاکسازی پوست با استفاده از جدیدترین تکنیک ها و تجهیزات، خدمات فیشیال، مزوتراپی مو، تزریق بوتاکس و فیلر و بسیاری از روش های درمانی دیگر بهره مند شوند. پرسنل کلینیک برای ارائه تجربه ای آرامش بخش و تجدید قوا به مراجعان بسیار دقت می کنند و به آنها احساس شادابی و اعتماد به نفس می دهند.

همچنین کلینیک زیبایی پرنسس به ارائه مشاوره و انجام پیکرتراشی و بادی کانتورینگ به روش لیپوماتیک با جدیدترین دستگاه ها توسط متخصصین مجرب می پردازد. این روش با رعایت کامل ملاحظات پزشکی و ایمنی انجام می شود و بهترین نتایج ممکن را برای مشتریان تضمین می کند.

کلینیک زیبایی پرنسس طیف گسترده ای از خدمات پوست، مو و زیبایی را به زیباجویان ارائه می دهد که با برخی از آن ها در وب سایت آشنا می شوید و این کلینیک را به مقصدی ایده آل برای هر کسی که به دنبال ظاهری زیبا و احساسی عالی است تبدیل می کند.

© 2024 All Rights Reserved