کاشت ابرو غرب تهران | دکتر امید شعبانی

کاشت ابرو غرب تهران | دکتر امید شعبانی 400 400 دکتر امید شعبانی
دکتر امید شعبانی

کاشت ابرو ی خوب غرب تهران

کاشت ابرو غرب تهران به روشی درمانی گفته می‌ شود که در آن موهای قسمتی از سر به ناحیه‌ی ابرو منتقل می‌ شوند.

کاشت ابرو در واقع از همان تکنیک ‌ها و دانش کاشت مو بهره می ‌برد و زیر مجموعه‌ی این روش درمانی به حساب می ‌آید.

در کاشت ابرو، فقط موها منتقل نمی ‌شوند؛ بلکه ارگان‌ های بسیار کوچکی که وظیفه‌ی ساخت موها را برعهده دارند، در ناحیه‌ی ابرو پیوند زده می ‌شوند.

این ارگان ‌ها فولیکول نام دارند و به این ترتیب تارهای موی کاشته شده تا پایان عمر به رشد خود ادامه خواهند داد و مانند ابروهای طبیعی شما نیاز به کوتاه کردن و مرتب کردن خواهند داشت.

کاشت ابرو

کاندیداهای مناسب برای کاشت ابرو غرب تهران :

می توان گفت کاشت ابرو، هیچ محدودیتی ندارد. شما می توانید با هر شرایطی که دارید به این کار بپردازید.

حتی اگر بیماری خاص دارید، کاشتن ابرو برای شما ضرری ندارد. اما شاید بپرسید چرا؟ به دلیل این که در دیگر روش های جوانسازی پوست، مانند تزریق ژل، شما ماده ای شیمیایی را به بدن خود وارد می کنید.

اما در کاشت ابرو این چنین نیست. در این روش، یعنی کاشت ابرو با موی طبیعی، مقداری مو به ناحیه ابروی شما وارد می شوند. بنابراین خطرات خاصی شما را تهدید نمی کنند.

در کل می توان گفت افرادی که  ابروی کم پشتی دارند و یا احساس می کنند که ابروی آن ها کم پشت است و یا افرادی که به هر دلیلی دوست دارند که ابروهای پر پشت تری داشته باشند؛ می توانند از روش کاشت ابرو بهره ببرند.

مزایای کاشت ابرو چیست؟

مطمئنا یکی از مزایا و دلایل این که عده زیادی به کاشتن ابرو می پردازند، زیبایی است. ابروهای پر پشت و زیبا، صورت شما را نیز زیبا خواهند کرد.

اما اگر شما ابروهایی داشته باشید که در برخی نواحی دارای طاسی هستند، این از زیبایی شما به مقدار بسیار زیادی کاهش خواهد داد و پیشنهاد ما به شما، این است که از روش کاشتن ابرو با موهای طبیعی استفاده کنید.

علاوه بر این که ابروهای شاداب و پرپشت که با روش کاشت ابرو به دست می آورید، به زیبایی شما می افزایند، چهره شما را نیز قرینه نشان می دهند. ابروهای پرپشت به قرینه نشان دادن صورت کمک شایانی می کنند. قرینه بودن صورت به زیبایی آن تا حد چشمگیری می افزاید.

روش کاشت ابرو، نسبت به بقیه روش ها، بسیار موثرتر و ماندگارتر است. همچنین این روش، یک روش طبیعی نیز هست. طبیعی بودن و ماندگاری طولانی، موارد بسیار مهمی در روش های جوانسازی و از شاخصه های مهم این روش هستند.

مزایا کاشت ابرو غرب تهران

انواع روش های کاشت ابرو غرب تهران:

ابروها زیبایی و شکوه را به صورت شما اضافه می کنند. در سال های اخیر ریزش ابرو در بسیاری از افراد رایج شده است (به دلایل مختلفی مانند استرس، افزایش سن، سوختگی و …)، اما با توجه به پیشرفت های علمی صورت گرفته روش های مختلفی برای کاشت ابرو به وجود آمده است.

کاشت ابرو و مژه به معنی دریافت مو از هر قسمت از بدن و قرار دادن آن در ناحیه مژه و ابرو است. برای کاشت با توجه به اهمیت ساختار مو در کاشت ابرو معمولا ترجیح داده می شود از موهای پشت سر استفاده شود. به صورت کلی دو روش FUE و روش FUT برای کاشت ابرو استفاده می شود.

معمولا موهای نازک را با روش FUE می گیرند و به ناحیه ابرو و مژه پیوند می دهند. با استفاده از این روش ابرو و مژه کاشته شده همیشگی خواهد بود.

معمولا متخصصین کاشت مو ترجیح می دهند از موهای نازک تر به نسبت موهای ضخیم استفاده شود و مهم این است که بر اساس حالت طراحی شده، موهای جدا شده از پشت سر یک به یک کاشته شوند.

ضخامت، تراکم و نوع ابروی کاشته شده مانند کاشت مو ، در هر فرد متفاوت است و روش استفاده شده برای کاشت ابرو باید مطابق با این شرایط اتخاذ شود.

کاشت ابرو روش SUT:

در این روش برداشت فولیکول های مو به شکل دانه ای و تکی و به وسیله ی دستگاه های اتوماتیک و سوزن های خیلی ریز صورت می گیرد.

حین انجام برداشت مو با روش SUT احتمال تخریب گرافت های مو خیلی پایین بوده و آسیبی به فولیکول های مو وارد نمی شود.

از مزایای این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بیهوش نکردن بیمار
 • عدم نیاز به تیغ جراحی
 • نماندن جای زخم و اسکار
 • عدم برش پوست سر و برداشت به شکل تکی
 • عدم وجود عوارض ناشی از برداشت و کاشت مو
 • تراکم کاشت موی بیشتر
 • خط رویش طبیعی مو و ابرو
 • در یک جلسه و نهایتا 4 الی 5 ساعت کاشت انجام می شود.
 • استفاده از تکنولوژی روز دنیا
 • بدون درد و خونریزی بودن روش

انواع روش های کاشت ابرو غرب تهران

هزینه کاشت ابرو غرب تهران چقدر است؟

عمل های زیبایی آنطور که در افکار عمومی جا افتاده است هزینه بالایی داشته و عموما از عهده طبقه متوسط بر نمی آید اما در مورد کاشت ابرو اینگونه نیست .

این عمل هزینه زیادی نداشته و با بودجه کمی قابل اجرا است البته نوع پزشک و کلینیک و تجهیزاتی که استفاده می شود مانند سوزن و نیز وسعت ترمیم و غیره هم در هزینه موثر است هرچه کار رفع نواقص بیشتر باشد و نیاز به استفاده و کاشت موی بیشتری احساس شود هزینه بیشتری هم باید پرداخت کنید اما به طور کلی این عمل زیبایی و ترمیمی هزینه چندانی ندارد.

مراقبت پس از کاشت ابرو غرب تهران:

 • حداقل تا دو روز پس از انجام کاشت ابرو، به هیچ وجه الکل و سیگار مصرف نکنید.
 • حداقل تا 48 ساعت پس از کاشت ابرو، فعالیت جسمی سنگین نداشته باشید و به ابروها فشار وارد نکنید.
 • حداقل تا دو هفته، شنا کردن در استخر به هیچ وجه توصیه نمی شود.
 • حداقل تا سه هفته، از تابش بیش از حد اشعه خورشید به ابروها فاصله بگیرید. برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به ابروها، می توانید از کلاه استفاده کنید.
 • در روزهای بعد از عمل، به ابروها دست نزنید و آن ها را مالش ندهید. این کار فولیکول های کاشته شده در ابروها را با مشکل روبرو خواهد کرد.

مراقبت پس از کاشت ابرو غرب تهران

نتایج کاشت ابرو غرب تهران:

فولیکول‌ های کاشته شده در ابرو در ابتدای رشد خود مانند ته ریش به نظر می ‌رسند، اما در طی 6 تا 12 هفته بعد بلندتر و پرپشت ‌تر خواهند شد.

نتیجه نهایی پیوند ابرو 8-10 ماه بعد از عمل مشخص خواهد شد. موهای ابروی تازه باید به طور منظم کوتاه و آراسته شوند.

پس از جراحی کاشت ابرو، موهای دائمی و طبیعی در ناحیه ابروها رشد خواهد کرد.

تولید محتوا گروه هلدینگ تجارت 20

به این صفحه امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات در کلینیک زیبایی پرنسس
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
منو