کاشت ابرو و مو

6 ویدیوها

فهرست مطالب

هزینه کاشت ابرو طبیعی در شهریار و ابروهای انسان یکی از مهم‌ترین عضو زیبایی صورت می باشند و تاثیر بسیار زیادی بر ظاهر انسان دارند؛ ابروهای یک فرد از نظر زیبایی حتی از موهای سر هم مهم‌ترند و این موضوع چندین دلیل دارد؛ دلیل اول این که ابروها نسبت به موهای سر در ناحیه مهم‌تر و مرکزی‌ تر صورت قرار گرفته‌اند و دلیل دوم این است که وظیفه‌ی ابروها ایجاد قابی برای چشم‌هاست که مهم‌ترین جزء صورت در زیبایی ظاهری هستند؛ آخرین دلیل این امر است که کم‌ پشتی و ریزش موهای ابرو برخلاف موهای سر، فرآیندی طبیعی نبوده است و به همین دلیل از دید خود و دیگران، از نظر زیبایی‌ شناختی قابل قبول نمی باشد.

کاشت ابرو نوعی روشی درمانی است که در آن موهای قسمتی از سر فرد را به ناحیه‌ی ابرو منتقل می کنند؛ کاشت ابرو در واقع از همان تکنیک‌ها و روش های کاشت مو بهره می‌برد و می توان گفت که زیر مجموعه‌ی این روش درمانی محسوب می شود.

در کاشت ابرو، تنها موها منتقل نمی‌شوند؛ بلکه ارگان‌های بسیار کوچکی که وظیفه‌ی ساخت موها را برعهده دارند، در ناحیه‌ی ابرو پیوند زده می‌شوند؛به این ارگان‌ها فولیکول می گویند و به این ترتیب تارهای موی کاشته شده تا پایان عمر به رشد خود ادامه خواهند داد و مثل ابروهای طبیعی نیاز به کوتاه کردن و مرتب کردن خواهند داشت.

دلیل ریزش ابرو چیست؟

ریزش ابرو به دلایل مختلفی ممکن است رخ دهد که این دلایل شامل موارد زیر می باشد:

 • بیماری‌های تیروئیدی
 • بیماری‌های عمومی یا سیستمیک
 • آلوپسی آره‌تا
 • سوختگی
 • تاتو و هاشور ابرو
 • عفونت
 • کندن و برداشتن بیش از حد ابروها
 • اختلال در رشد ابروها به صورت مادرزادی
 • افرادی که به صورت ارثی و ژنتیکی مستعد از دست دادن ابروها یا کم پشت شدنشان هستند.

در صورتی که هر کدام از این موارد موجب ریزش ابروی شما شد می توانید به مطب بهترین دکتر کاشت ابرو در شهریار مراجعه کنید.

مراحل کاشت ابرو

کلینیک کاشت ابرو و مودکتر امید شعبانی
✅طراحی شکل ابرودر مرحله ی اول باید طراحی کاشت ابرو را تعیین کنیم. هر زمان که طراحی ابرو مورد تایید مراجعه کننده باشد، به سراغ مراحل بعدی می‌رویم
✅بی‌حسیبرای کاشت ابرو نیازی به بی‌هوشی عمومی نیست.در روش جراحی و روش‌های غیرجراحی کاشت ابرو می‌توان با استفاده از تزریق داروی بی‌حسی موضعی، بدون درد و ناراحتی کار کاشت را انجام داد
✅ استخراج فولیکول‌هاتفاوت اصلی در روش‌های مختلف کاشت ابرو در همین مرحله است. به طور کلی دو روش برای استخراج فولیکول‌ها وجود دارد: برداشت نواری (روش FUT) یا استخراج واحدهای فولیکولی (روش FIT)
❤️تعداد گرافت مورد نیاز برای کاشت ابرونیاز برای کاشت ابرو تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای کاشت ابرو به شرایط مراجع کننده بستگی دارد. معمولاً ۵۰ تا ۱۰۰ گرافت برای رسیدن به ابروهای پر و ضخیم کافی است

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای کاشت ابرو هستند؟

برای انجام کاشت ابرو باید فرد واجد شرایطی باشد تا بتواند از کاشت ابرو نتیجه مثبت و رضایت بخشی را بگیرد؛ طبق گفته بهترین دکتر کاشت ابرو در شهریار افراد واجد شرایط زیر، کاندیدای مناسبی برای کاشت ابرو هستند:

 • در صورتی که فردی به صورت مادرزادی و ژنتیکی ابروهای نازک یا کم‌پشتی دارد یا به طور کلی موهای ابروی فرد رشد نکرده‌ باشد.
 • در مواردی که از شکل، حالت یا فرم ابروهای خود رضایت کافی نداشته باشد.
 • اگر به دلیل آسیب دیدن، سوختگی، بخیه، جراحی، شکستگی و … تمام ابرو یا قسمتی از ابروی فرد از دست رفته است یا می‌خواهد جای زخم یا بخیه‌ای در آن ناحیه را بپوشاند.
 • در صورتی که به دلیل یک بیماری زمینه‌ای (مانند اختلالات غده‌ی تیروئید) یا بیماری‌های پوستی، ابروهای فرد دچار ریزش مو شده‌ باشد؛ بعد از درمان یا کنترل بیماری می‌تواند برای کاشت ابرو اقدام کند.
 • خانم‌هایی که به دلیل برداشتن بیش از حد ابروها، دچار نازکی یا کم‌پشت شدن ابرو شده‌اند.
 • خانم‌هایی که ابروهای خود را تاتو کرده یا هاشور زده‌اند و می‌خواهند ظاهر ابروها طبیعی‌تر به نظر برسد.

زمانی که به هر دلیلی ابروی انسان دچار ریزش می شود، باید به فکر پیدا کردن و انتخاب دکتر بسیار شایسته و با تجربه بود؛ در شهر شهریار که تعداد زیادی با مشکل ریزش ابروی خود رو به رو هستند، باید در انتخاب دکتر خود بسیار دقت کنند و باید بهترین دکتر کاشت ابرو در شهریار را برگزینند.

در واقع باید بهترین دکتر کاشت ابرو در شهریار ، ویژگی ها و خصوصیات بسیار منحصر به فردی داشته باشد تا نظر مردم شهر شهریار را به خود جلب کند و تعداد مراجعه کنندگانش نیز افزایش یابند؛ این ویژگی ها شامل موارد زیر می باشند:

 • باید دکتر رفتار و برخورد بسیار محترمانه و مناسبی با تمام بیماران و مراجعه کنندگانش داشته باشد تا آن ها بتوانند با دکتر ارتباط خوبی برقرار کنند و از ایشان رضایت کافی را داشته باشند.
 • باید دکتر تخصص کافی در زمینه کاشت ابرو داشته باشد و از دانشگاه بسیار معتبری مدرک اخذ کرده باشد.
 • از دیگر ویژگی های بهترین دکتر کاشت ابرو در شهریار می توان به مهارت و فن بسیار قوی در کاشت ابرو اشاره کرد چون هر چه دکتر ماهر تر باشد میزان موفقیت در کاشت ابرو نیز افزایش خواهد یافت.
 • مورد موثر دیگر مربوط به سابقه بالای دکتر است چون بالا بودن میزان تجربه و سابقه دکتر نشان دهنده موفقیت بیشتر دکتر در زمینه کاشت ابرو است.
 • باید بهترین دکتر کاشت ابرو در شهریار از تجهیزات و ابزارهای بسیار مدرن و پیشرفته استفاده کند تا بیماران ناراضی نباشند.
 • باید مطب دکتر در موقعیت جغرافیایی بسیار مناسبی باشد تا تمام بیماران با هر وسیله نقلیه ای بتوانند به مطب دسترسی داشته باشند.

کاشت ابرو چه عوارضی در بر دارد؟

انجام کاشت ابرو همانند دیگر موارد زیبایی و جراحی پلاستیک با عوارض و معایبی همراه است که باید درصورت بروز هر کدام از این موارد به بهترین دکتر کاشت ابرو در شهریار مراجعه کرد و به ایشان اطلاع داد؛ این عوارض شامل موارد زیر می باشند:

 • جلسات متعدد کاشت ابرو
 • جراحی های طولانی
 • بخیه های متعدد
 • بیهوشی
 • درد و خونریزی
 • تورم در صورت به ویژه چشم ها
 • خط رویش و مدل مصنوعی

هزینه کاشت ابرو در شهریار چه مقدار است؟

برای کاشت ابرو در شهریار باید هزینه ای را به بهترین دکتر کاشت ابرو در شهریار پرداخت کرد که این مقدار از هزینه به موارد مختلفی از جمله نوع روش کاشت ابرو و تجهیزات مورد استفاده و تعداد گرافت های مورد نیاز برای کاشت و بسیاری موارد دیگر بستگی دارد.

در صورت اطلاع از هزینه کاشت ابرو می توانید به سایت ما مراجعه کنید و پاسخ سوالات خود را از طریق مشاوره آنلاین بپرسید.

کلام آخر

در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات کافی در رابطه با کاشت ابرو در اختیار شما قرار دهیم و امیدواریم که با خواندن این مقاله بتوانید دکتر خود را برای کاشت ابرویتان انتخاب کنید و رضایت کافی را از این کار داشته باشید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار متشکریم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با بهترین دکتر کاشت ابرو در شهریار دارید می توانید از طریق سایت با ما درمیان بگذارید.

کلینیک زیبایی پرنسس دکتر امید شعبانی یکی از بهترین و پیشرفته ترین کلینیک در منطقه است 

مشاوره و گفتگوی آنلاین کلیک کنید

آدرس : فاز 3 اندیشه – چهارراه ساسان – خیابان مطهری – نبش بن بست بهار – طبقه فوقانی داروخانه شریف

شماره تلفن بهترین کلینیک زیبایی 

021-91306562

مشاوره و گفتگوی آنلاین کلیک کنید

آدرس : فاز 3 اندیشه – چهارراه ساسان – خیابان مطهری – نبش بن بست بهار – طبقه فوقانی داروخانه شریف

برای امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید!

4.7/5 - ( 67 رأی )

هر آنچه که باید بدانید

بهترین انتخاب از نظر زیباجویان

دکتر امید شعبانی

کلینیک زیبایی پوست و مو دکتر امید شعبانی جهت معاینه و یا مشاوره در خصوص پوست و مو می توانید با شماره ۰۲۱۹۱۳۰۶۵۶۲ از طریق خط ویژه با ما در ارتباط باشید.

کلینیک دکتر امید شعبانی

از سال ۱۳۹۵ کاملترین و مجهزترین مرکز زیبایی در استان تهران راه اندازی نموده است که با استقبال بی نظیر ساکنین محترم شهر تهران ، شهرستان شهریار ، شهرک اندیشه  ، شهر قدس و فردیس کرج مواجه شده است.

دکتر امید شعبانی تا کنون بیش از ۱۰۰۰ مورد تزریق فیلر(ژل) لب ، بیش از هزار مورد فیلر (ژل) خط خنده ،بیش از ۱۰۰۰ مورد فیلر ( ژل) گونه ، بیش از هزار مورد بوتاکس پیشانی ، خط اخم، بینی، بوتاکس دور چشم ، لیفت بینی و پره های بینی و بوتاکس درمان میگرن و تعریق زیر بغل و تعریق کف دست با موفقیت کامل انجام داده اند. بیش از ۵۰۰ مورد هایفوتراپی و میکرونیدلینگ و میکرو درم موفق نیز در کارنامه ایشان دیده می‌شود.

نمونه کار های ایشان در پیج اینستاگرام و در همین صفحه قابل مشاهده است هر هفته یک مورد ویدئو آموزشی نیز در سایت و پیج و کانال خدمت شما ارائه میگردد.

همچنان با ما همراه باشید در بهترین مطب دکتر امید شعبانی

در خبرنامه ما عضو شوید

کلینیک زیبایی پرنسس دکتر امید شعبانی

وب سایت ما را با دوستان خود به اشتراک بزارید

دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات در کلینیک زیبایی پرنسس
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

در کلینیک زیبایی پرنسس ، زیباجویان می توانند انتظار طیف وسیعی از خدمات زیبایی و مراقبت از پوست را داشته باشند که توسط پزشک مجرب و بسیار ماهر ارائه می شود. این خدمات برای پاسخگویی به نیازهای زیباجویان و ارائه بهترین نتایج طراحی شده اند.

این کلینیک علاوه بر حضور پزشک پوست و مو که می تواند انواع بیماری های پوستی و ریزش مو را درمان کند، خدمات لیزر را با جدیدترین تکنولوژی برای از بین بردن موهای زائد و درمان بیماری های پوستی ارائه می دهد. خدمات لیزر این کلینیک با پیشرفته ترین دستگاه ها و تکنیک ها برای حداکثر کارایی و اثربخشی انجام می شود.

همچنین زیباجویان می توانند از خدمات زیبایی پوست و مو مانند جوانسازی و پاکسازی پوست با استفاده از جدیدترین تکنیک ها و تجهیزات، خدمات فیشیال، مزوتراپی مو، تزریق بوتاکس و فیلر و بسیاری از روش های درمانی دیگر بهره مند شوند. پرسنل کلینیک برای ارائه تجربه ای آرامش بخش و تجدید قوا به مراجعان بسیار دقت می کنند و به آنها احساس شادابی و اعتماد به نفس می دهند.

همچنین کلینیک زیبایی پرنسس به ارائه مشاوره و انجام پیکرتراشی و بادی کانتورینگ به روش لیپوماتیک با جدیدترین دستگاه ها توسط متخصصین مجرب می پردازد. این روش با رعایت کامل ملاحظات پزشکی و ایمنی انجام می شود و بهترین نتایج ممکن را برای مشتریان تضمین می کند.

کلینیک زیبایی پرنسس طیف گسترده ای از خدمات پوست، مو و زیبایی را به زیباجویان ارائه می دهد که با برخی از آن ها در وب سایت آشنا می شوید و این کلینیک را به مقصدی ایده آل برای هر کسی که به دنبال ظاهری زیبا و احساسی عالی است تبدیل می کند.

© 2024 All Rights Reserved